Sık Sorulan Sorular
Sizler için en çok sorulan soruları derledik

Paketlerimizi sadece bir kez satın alırsınız. Satın aldığınız paket sizin olur. Dosyaları sakladığınız sürece yazılım kullanımınız kısıtlanmaz.

Evet, kendiniz özellikle farklı bir hosting firması kullanmayı tercih etmezseniz hosting için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmez.

Evet. Paketi satın aldığınız tarihten itibaren 365 gün boyunca teknik destek hizmetimizden ücretsiz faydalanırsınız.

Evet, Sitekurdu Tasarım Ekibi konseptinize uygun tasarımlar yaparak satışlarınıza maksimum katkı sağlar. Dilerseniz mevcut tasarımınızı sisteme giydirebilir, tasarımlarımızı konseptinize göre özelleştirme yaptırabilirsiniz. Özel tasarım hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilir, özel fiyat alabilirsiniz.

Evet. Sitekurdu yazılımları bir çok dilde çalışmaktadır. Dilediğiniz dilde yayın yapmak için teknik destek personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, kendiniz özellikle farklı bir hosting firması kullanmayı tercih etmezseniz SSL güvenlik sertifikası için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmez.

Evet mümkün. Sitenizden vereceğiniz XML kaynağı sayesinde tüm ürün ve kategorileriniz herşeyiyle Sitekurdu'na taşınacaktır.

Sitekurdu web site paketlerimiz Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

En İyiler Sitekurdu’nu Tercih Ediyor
Birbirinden değerli bir çok firmanın tercihi
Sitekurdu - Dijital İş Ortağınız

Aklınıza takılan her konuda yanınızdayız. Takıldığınız yerleri 7/24 uzman ekibimize sorabilirsiniz.