Profesyonel E-Ticaret Paketi
Sitekurdu girişimcilere ve esnaflara anahtar teslim e-ticaret hizmeti sunan bir yazılım şirketidir. Sitekurdu ile aynı gün içerisinde e-ticaret sitenizi yayına alabilir, ürünlerinizi ekleyerek satış yapmaya başlayabilirsiniz.
Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi Profesyonel E-Ticaret Paketi
100+ kobinin tercih ettiği sitekurdu e-ticaret paketlerinde sen de yerini al!
Güçlü Başlamak İsteyenlere Özel
Kobi E-Ticaret
15.000 TL
1.250TL x 12 Taksit
SATIN AL
Başlıca Özellikler
Yıllık Yenileme Ücreti Yok!
Paketlerimizi sadece bir kez satın alırsınız. Satın aldığınız paket sizin olur. Dosyaları sakladığınız sürece yazılım kullanımınız kısıtlanmaz. Yazılım mevcutta ki domain adresinize lisanslanır ve sizlere öyle teslim edilir. İlk 1 yıl teknik destek ücretsizdir.
Akıllı Yönetim Paneli
Basit ve işlevsel yönetim paneli ile sitenizin tüm kontrolü sizde olsun
Sektöre Özel Temalar
Satış yaptığınız sektöre özel premium konsept tasarımları ile markanıza değer katın
Ücretsiz Domain
Markanız ait Alanadı'nızı seçerken ek ücret ödemezsiniz. Örnek: melekcanta.com , angelshop.com , isimsoyisim.com
Ücretsiz Hosting
Domaininizi bağlamak ve sitenizi yayına geçirmeniz için gerekli olan sunucuya bir ücret ödemezsiniz.
SSL Güvenlik Sertifikası
Güvenli Site anlamına gelen SSL sertifikası paketinizin içerisinde hazır gelir.
SEO Uyumlu Altyapı
E-Ticaret'te en önemli adım sitenin Google uyumlu olup olmamasıdır. Altyapımızı SEO'ya uygun olacak şekilde üst düzey inşa ettik. Sitenizin arama motorlarında ki artışı artık çok kolay olacak.
Site Trafiği
Sitenize saniyede binlerce insan girebilir ve alışveriş yapabilir. Milisaniye değerlerinde alışveriş deneyimi sağlıyoruz.

Sınırsız

Kurumsal Mail
Site isminizin uzantısında kurumsal mailler açabilirsiniz. Örnek: mail@siteismi.com

Sınırsız

Ücretsiz Yedekleme
Güvenli veri saklaması için elimizden geleni yapıyoruz. Herhangi bir negatif durumda günlük yedek sistemimiz sayesinde tüm verilerinizi anında tekrar yayına alabiliyoruz.

Günlük

Kullanıcı Yetkilendirme
Panelinize yeni bir yönetici ve ya çalışan hesabı ataması yapabilirsiniz. Ve bu kullanıcıya istediğiniz şekilde kısıtlama verebilirsiniz. Dilediğiniz yerleri görebilir, değiştirebilir ve ya yönetebilir.

Sınırsız

7/24 Ücretsiz Destek
Sitekurdu yazılım ekibi sizlere teknik destek paketiniz kapsamında 7 Gün 24 Saat kesintisiz destek vermektedir. Ticket ve Mail üzerinden bizlere yazabilir, hızlı çözümler alabilirsiniz.
Sonraki Yıllar Teknik Destek Ücreti
Sürdürülebilir hizmet verebilmek ve güncel yazılım desteği sunabilmemiz için ilk bir sonrasında yazılım desteği ücreti almaktayız. Mecburiyeti yoktur, tamamıyla sizin tercihinize bağlıdır. İlk yıl destek paketi ücreti alınmamaktadır.

Yıllık 7.500₺

Ürün Yönetimi
Varyant (Ek Seçenek)
Ürünlerinize beden, renk, ölçü gibi ek seçenekler ekleyebilirsiniz.
Varyantlara Farklı Fiyat
Dilediğiniz özellik grubunda ki bir değeri, ürününüze bağlı olarak artı, eksi ve yüzde üzerinden bir indirim / artış sağlayabilirsiniz.
Ürün Yakınlaştırma
Müşteriniz bir ürünü hızlı gör butonuyla ürün sayfasına gitmeden görebilir ve ya ürün içerisinde resmi istediği kadar zoom yaparak detaylı inceleyebilir.
Ürün Karşılaştırma
Müşteriniz sipariş vermekte kararsız kaldığı durumlarda istediği ürünleri karşılaştırma sayfasına ekleyebilir ve özellik / fiyat grubuna göre seçim yapmakta daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşar.
Ürün Favorileme
Müşterileriniz istedikleri ürünleri favori sayfasına ekleyebilir ve dilediği zaman girip o ürünleri tekrardan inceleyip siparişini geçebilir.
Toplu Ürün Güncelleme
Tek tuşla binlerce ürünü istediğiniz özelliklere göre güncelleyebilirsiniz.
Ürüne Özel Kampanya
Dilediğiniz ürünlere ve ya kategori, markaya göre özel kampanya kurguları oluşturabilirsiniz.
Vergi Sınıflandırma
Ürün grubunuzun emtiasına göre bir vergi sınıfı belirleyebilir, otomatik olarak tüm ürün gruplarınızın vergi yüzdesini değiştirebilirsiniz.
Stok Dışı Sipariş
Ürün stoğunuz bitse bile, ürün detayında stok dışı siparişi aktif etmeniz dahilinde belirlediğiniz ürün için sergileme yapabilir, ön sipariş ödemesi alabilirsiniz.
Detaylı Filtreleme
Müşteriniz bir ürün aramak istediğinde gelişmiş filtre özelliğimiz sayesinde istediği ürüne kolaylıkla ulaşabilir. Filtre özelliğini panelinizden istediğiniz kurguda yönetebilirsiniz.
Sınırsız Ürün Ekleme
İstediğiniz kadar ürün ekleyebilir, tüm ürünlerinizi detaylı ürün filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Sınırsız Kategori Ekleme
İstediğiniz kadar kategori ekleyebilir, tüm kategorilerinizi detaylı filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Dosya, Video Ekleme
Sınırsız hosting hizmeti verdiğimiz için dilediğiniz kadar Dosya, Video, Resim eklemesi yapabilir, dosyalarınızı arşivleyebilirsiniz.
Diğer Ürün Eklemeleri
İstediğiniz kadar özellik, seçenek, varyant, marka, fiyat türleri ekleyebilir, tüm eklemelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Tasarım Özellikleri
Ücretsiz Premium Tasarımlar
Sunduğumuz mobil ve seo uyumlu konsept tasarımlardan istediğinizi seçebilir, sitenizi kendi keyfinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tasarımları İncele

Sürükle Bırak Kolaylığı
Sitenizin görünen tüm yerinde ki yapıyı kendinize göre yönetebilirsiniz. Üstelik sürükle bırak mantığında kolay ve pratik!
Kayan Yazı Özelleştirme
İstediğiniz herhangi bir yerde kayan yazı yapabilir, kampanya, fırsat, stok alarmı gibi geniş bir kurgu sunabilirsiniz.
Ürün Listelemede 2. Resim
Panelinizden bir ürünün üzerine gelindiği zaman 2. resmi görüntületebilirsiniz.
Özelleştirilmiş Slider
Ana sayfanızda bulunan Slider'a kendinize göre video/resim bannerları ve ya gif ekleyebilir, boyutunu özelleştirebilirsiniz.
Javascript ve Css Erişimi
Sitenizin tüm kod yapısına erişim sağlayabilir, kod bilginiz dahilinde ek özelleştirmeler yapabilirsiniz.
Kolay Boyutlandırma
Yazıları, kutucukları, sitenizin görünen tüm yapısını kendinize göre boyutlandırabilir geniş font seçenekleriyle özelleştirebilirsiniz.
Renk Seçimi
10binlerce renkten istediğiniz renk kodunu sitenize uyarlayabilir, kendi markanıza ve ya logunuza göre özelleştirebilirsiniz.
Tasarım Yedekleme
Yaptığınız özelleştirmeleri yedekleyebilir, istediğiniz zaman bir önceki ve ya bir sonraki tasarım yapısına geçiş sağlayabilirsiniz.
Mobil / Masaüstü Ayırma
E-Ticaret sitenizi kendi zevklerinize göre Mobil ve ya Masaüstüne göre ayrı ayrı tasarımlarla özelleştirebilir, Mobil'de ki görünümüyle Masaüstü görünümünü farklı yapılarda sunabilirsiniz.
Detaylı Raporlama
Dönemsel Satış Raporlama
Günlük/Haftalık/Aylık istediğiniz ölçüde satış verilerinizi inceleyebilirsiniz.
Ürün ve Kategori Bazlı Satış Raporlama
İl Bazlı Satış Raporlama
Marka Bazlı Satış Raporlama
Ödeme Bazlı Satış Raporlama
Ürün Stok Raporu
Kar & Zarar Raporu
Premium Özellikler
Tek Tuşla SEO Eklentisi
Ürün açıklamaları, URL yapıları, kategori, isim, resim alt yazılarına kadar eşssiz bir SEO deneyimi yaşatır. Arama motorlarında kolaylıkla üst sıralara çıkabilirsiniz!
Fiyat Düşünce Haber Ver Eklentisi
Müşterileriniz ürünün fiyatı düşünce haber ver butonuna basarak istediği ürünleri takibe alabilir.
Puan Sistemi Eklentisi
İstediğiniz ürüne istediğiniz kadar puan ekleyebilir, müşterilerinizin puan kullanarak alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
Sayfa Hızlandırma Eklentisi
Otomatik ve ya manuel olarak tüm cacheleri (çerezler) temizleyebilir, sayfaların milisaniye içerisinde açılmasını sağlayabilirsiniz.
Ürün İçi Whatsapp Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Whatsapp'tan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
Ürün İçi Telefonla Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Telefondan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
Hızlı Ürün Ekleme Eklentisi
Sayfayı yenilemeden dilediğiniz kadar ürün, kategori, resim ekleyebilir, yorucu süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Kargo / Fatura / İrsaliye Etiketi Bastırma Eklentisi
Sipariş detayları sayfasından dilediğiniz boyut ve türde etiket / çıktı bastırabilirsiniz
Tek Sayfa Ödeme Eklentisi
Müşterilerinize tek sayfa içerisinde ve ya 3 aşamalı alışveriş deneyimi sunabilir, müşteriyi kaçıran çok yönlü soruları kendinize göre özelleştirip almak istediğiniz bilgileri girebilirsiniz.
Sepet Hatırlatma Eklentisi
Müşterilerinizin sepetinde ki ürünleri anlık görebilir ve ya almadan çıktığı ürünleri mail ile hatırlatma yapabilirsiniz. Örnek Mail: Merhaba, ABC Giyim sitemizde sepetinizde 3 ürün var! Size özel indirim kuponu: abc20 Fırsatı Kaçırmayın!
Özel Mail Tasarımı Eklentisi
Maillerinizi kendinize göre özelleştirebilir, resim, link bilgi ve kuponlarınızı dilediğiniz müşterilerinize saniyeler içerisinde spame takılmadan iletebilirsiniz.
Sipariş Durumu Bildirme Eklentisi
Sipariş durumlarınızı hazırlanıyor, kargoya verildi, iptal, iade gibi durumlara göre değiştirebilir müşterilerinize tek tuşla mail iletebilirsiniz.
Premium Kampanya Eklentisi
Ürün, marka ve ya kategorilere göre X Al X Öde gibi kampanyalar oluşturabilir, müşterilerinizi alışverişe teşvik edebilirsiniz.
X ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
İstediğiniz tutarlar içerisinde ücretsiz kargo, sepette indirim gibi kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
Min. Max. Tutar ve Min. Alım Adeti belirleme
Ürünlerinize minimum alım adeti belirleyebilir, belirlediğiniz tutarlar dahilinde alışveriş yaptırabilir, minimum ve ya maksimum sepet limiti belirleyebilirsiniz.
Story & Hikaye Eklentisi
İnstagram, facebook gibi Story yapıları düzenleyebilir, E-Ticaret sitenize daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Süreli Popup Eklentisi
İp bazlı ve ya sürekli açılan bir popup ekleyebilirsiniz. ( site açılışında ve ya gezinirken ortaya gelen bir pencere )
Sitekurdu ❤ Google
Analytics Entegrasyonu
Sitenize Google Analytics kodunu ekleyebilir, ziyaretçi data ve sayacına erişim sağlayabilirsiniz.
Merchant Entegrasyonu
Sitenizi Google Merchant'a bağlayabilir, ürün verilerinizin hepsini Google Alışveriş sekmesinde sergileyebilirsiniz.
Sitemap Entegrasyonu
E-Ticaret sitenizin sayfalarının Google'da anlık yayınlanabilmesi için sitemap.xml dosyanızı oluşturabilir ve Google'ye gönderebilirsiniz.
Search Console Entegrasyonu
Sitenizin sayfalarını Google dizinine ekleyebilir, dizindeki durumunu kontrol edebilir, sınırsız optimize edebilirsiniz.
Kargo Entegrasyonu
Sürat Kargo
Aras Kargo
MNG Kargo
PTT Kargo
Yurtiçi Kargo
UPS Kargo
Sendeo Kargo
Geliver Kargo
Kolay Gelsin Kargo
Hepsi JET
Shipentegra
Ödeme & Sanal Pos Entegrasyonu
Havale İle Ödeme
Puan İle Ödeme
Kapıda Ödeme
Kapıda Nakit / Kartla Ödeme
PAYTR
İyzico
Payu
İpara
Param POS
Shopier
Paynet
Sipay
Esnekpos
Weepay
Elekse
Paymax
Paymes
Hepsipay
Alipay
Banka Sanal Pos Entegrasyonu
Akbank
Kuveyttürk
Garanti BBVA
İş Bankası
Ziraat Bankası
Yapıkredi
TEB
ING Bank
QNB Finansbank
Halkbank
Vakıfbank
Denizbank
Ön Muhasebe Entegrasyonu
Bizimhesap
Paraşüt
Bir Fatura
Yengeç
Shopside
E-Fatura Entegrasyonu
Bizimhesap
Paraşüt
Bir Fatura
Canlı Destek Entegrasyonu
Supsis
İnfoset
Ondestek
Smartsupp
Fırmaya Özel Buton
Tawk.to
Zopim
Zendesk
Jivochat
Desk360
ENTEGRASYONLAR
Pazaryeri Entegrasyonu
N11

Opsiyonel İnceleyin

Trendyol

Opsiyonel İnceleyin

Hepsiburada

Opsiyonel İnceleyin

Çiçeksepeti

Opsiyonel İnceleyin

PttAVM

Opsiyonel İnceleyin

XML Entegrasyonu
Cimri

Opsiyonel İnceleyin

Akakçe

Opsiyonel İnceleyin

Ticimax

Opsiyonel İnceleyin

İdeasoft

Opsiyonel İnceleyin

Softtr

Opsiyonel İnceleyin

T-Soft

Opsiyonel İnceleyin

ShopPHP

Opsiyonel İnceleyin

İkas

Opsiyonel İnceleyin

Faprika

Opsiyonel İnceleyin

Woocommerce

Opsiyonel İnceleyin

Opencart

Opsiyonel İnceleyin

+758 XML Entegrasyonu..

Opsiyonel İnceleyin

SMS Entegrasyonu
NetGSM
OPSİYONEL
İleti Merkezi
OPSİYONEL
VatanSMS
OPSİYONEL
İnteraktif SMS
OPSİYONEL
5'li Pazaryeri + XML + SMS Paketi
Full Entegreli
24.000 TL
2.000TL x 12 Taksit
SATIN AL
Başlıca Özellikler
Yıllık Yenileme Ücreti Yok!
Paketlerimizi sadece bir kez satın alırsınız. Satın aldığınız paket sizin olur. Dosyaları sakladığınız sürece yazılım kullanımınız kısıtlanmaz. Yazılım mevcutta ki domain adresinize lisanslanır ve sizlere öyle teslim edilir. İlk 1 yıl teknik destek ücretsizdir.
Akıllı Yönetim Paneli
Basit ve işlevsel yönetim paneli ile sitenizin tüm kontrolü sizde olsun
Sektöre Özel Temalar
Satış yaptığınız sektöre özel premium konsept tasarımları ile markanıza değer katın
Ücretsiz Domain
Markanız ait Alanadı'nızı seçerken ek ücret ödemezsiniz. Örnek: melekcanta.com , angelshop.com , isimsoyisim.com
Ücretsiz Hosting
Domaininizi bağlamak ve sitenizi yayına geçirmeniz için gerekli olan sunucuya bir ücret ödemezsiniz.
SSL Güvenlik Sertifikası
Güvenli Site anlamına gelen SSL sertifikası paketinizin içerisinde hazır gelir.
SEO Uyumlu Altyapı
E-Ticaret'te en önemli adım sitenin Google uyumlu olup olmamasıdır. Altyapımızı SEO'ya uygun olacak şekilde üst düzey inşa ettik. Sitenizin arama motorlarında ki artışı artık çok kolay olacak.
Site Trafiği
Sitenize saniyede binlerce insan girebilir ve alışveriş yapabilir. Milisaniye değerlerinde alışveriş deneyimi sağlıyoruz.

Sınırsız

Kurumsal Mail
Site isminizin uzantısında kurumsal mailler açabilirsiniz. Örnek: mail@siteismi.com

Sınırsız

Ücretsiz Yedekleme
Güvenli veri saklaması için elimizden geleni yapıyoruz. Herhangi bir negatif durumda günlük yedek sistemimiz sayesinde tüm verilerinizi anında tekrar yayına alabiliyoruz.

Günlük

Kullanıcı Yetkilendirme
Panelinize yeni bir yönetici ve ya çalışan hesabı ataması yapabilirsiniz. Ve bu kullanıcıya istediğiniz şekilde kısıtlama verebilirsiniz. Dilediğiniz yerleri görebilir, değiştirebilir ve ya yönetebilir.

Sınırsız

7/24 Ücretsiz Destek
Sitekurdu yazılım ekibi sizlere teknik destek paketiniz kapsamında 7 Gün 24 Saat kesintisiz destek vermektedir. Ticket ve Mail üzerinden bizlere yazabilir, hızlı çözümler alabilirsiniz.
Sonraki Yıllar Teknik Destek Ücreti
Sürdürülebilir hizmet verebilmek ve güncel yazılım desteği sunabilmemiz için ilk bir sonrasında yazılım desteği ücreti almaktayız. Mecburiyeti yoktur, tamamıyla sizin tercihinize bağlıdır. İlk yıl destek paketi ücreti alınmamaktadır.

Yıllık 15.000₺

Ürün Yönetimi
Varyant (Ek Seçenek)
Ürünlerinize beden, renk, ölçü gibi ek seçenekler ekleyebilirsiniz.
Varyantlara Farklı Fiyat
Dilediğiniz özellik grubunda ki bir değeri, ürününüze bağlı olarak artı, eksi ve yüzde üzerinden bir indirim / artış sağlayabilirsiniz.
Ürün Yakınlaştırma
Müşteriniz bir ürünü hızlı gör butonuyla ürün sayfasına gitmeden görebilir ve ya ürün içerisinde resmi istediği kadar zoom yaparak detaylı inceleyebilir.
Ürün Karşılaştırma
Müşteriniz sipariş vermekte kararsız kaldığı durumlarda istediği ürünleri karşılaştırma sayfasına ekleyebilir ve özellik / fiyat grubuna göre seçim yapmakta daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşar.
Ürün Favorileme
Müşterileriniz istedikleri ürünleri favori sayfasına ekleyebilir ve dilediği zaman girip o ürünleri tekrardan inceleyip siparişini geçebilir.
Toplu Ürün Güncelleme
Tek tuşla binlerce ürünü istediğiniz özelliklere göre güncelleyebilirsiniz.
Ürüne Özel Kampanya
Dilediğiniz ürünlere ve ya kategori, markaya göre özel kampanya kurguları oluşturabilirsiniz.
Vergi Sınıflandırma
Ürün grubunuzun emtiasına göre bir vergi sınıfı belirleyebilir, otomatik olarak tüm ürün gruplarınızın vergi yüzdesini değiştirebilirsiniz.
Stok Dışı Sipariş
Ürün stoğunuz bitse bile, ürün detayında stok dışı siparişi aktif etmeniz dahilinde belirlediğiniz ürün için sergileme yapabilir, ön sipariş ödemesi alabilirsiniz.
Detaylı Filtreleme
Müşteriniz bir ürün aramak istediğinde gelişmiş filtre özelliğimiz sayesinde istediği ürüne kolaylıkla ulaşabilir. Filtre özelliğini panelinizden istediğiniz kurguda yönetebilirsiniz.
Sınırsız Ürün Ekleme
İstediğiniz kadar ürün ekleyebilir, tüm ürünlerinizi detaylı ürün filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Sınırsız Kategori Ekleme
İstediğiniz kadar kategori ekleyebilir, tüm kategorilerinizi detaylı filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Dosya, Video Ekleme
Sınırsız hosting hizmeti verdiğimiz için dilediğiniz kadar Dosya, Video, Resim eklemesi yapabilir, dosyalarınızı arşivleyebilirsiniz.
Diğer Ürün Eklemeleri
İstediğiniz kadar özellik, seçenek, varyant, marka, fiyat türleri ekleyebilir, tüm eklemelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Tasarım Özellikleri
Ücretsiz Premium Tasarımlar
Sunduğumuz mobil ve seo uyumlu konsept tasarımlardan istediğinizi seçebilir, sitenizi kendi keyfinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tasarımları İncele

Sürükle Bırak Kolaylığı
Sitenizin görünen tüm yerinde ki yapıyı kendinize göre yönetebilirsiniz. Üstelik sürükle bırak mantığında kolay ve pratik!
Kayan Yazı Özelleştirme
İstediğiniz herhangi bir yerde kayan yazı yapabilir, kampanya, fırsat, stok alarmı gibi geniş bir kurgu sunabilirsiniz.
Ürün Listelemede 2. Resim
Panelinizden bir ürünün üzerine gelindiği zaman 2. resmi görüntületebilirsiniz.
Özelleştirilmiş Slider
Ana sayfanızda bulunan Slider'a kendinize göre video/resim bannerları ve ya gif ekleyebilir, boyutunu özelleştirebilirsiniz.
Javascript ve Css Erişimi
Sitenizin tüm kod yapısına erişim sağlayabilir, kod bilginiz dahilinde ek özelleştirmeler yapabilirsiniz.
Kolay Boyutlandırma
Yazıları, kutucukları, sitenizin görünen tüm yapısını kendinize göre boyutlandırabilir geniş font seçenekleriyle özelleştirebilirsiniz.
Renk Seçimi
10binlerce renkten istediğiniz renk kodunu sitenize uyarlayabilir, kendi markanıza ve ya logunuza göre özelleştirebilirsiniz.
Tasarım Yedekleme
Yaptığınız özelleştirmeleri yedekleyebilir, istediğiniz zaman bir önceki ve ya bir sonraki tasarım yapısına geçiş sağlayabilirsiniz.
Mobil / Masaüstü Ayırma
E-Ticaret sitenizi kendi zevklerinize göre Mobil ve ya Masaüstüne göre ayrı ayrı tasarımlarla özelleştirebilir, Mobil'de ki görünümüyle Masaüstü görünümünü farklı yapılarda sunabilirsiniz.
Detaylı Raporlama
Dönemsel Satış Raporlama
Günlük/Haftalık/Aylık istediğiniz ölçüde satış verilerinizi inceleyebilirsiniz.
Ürün ve Kategori Bazlı Satış Raporlama
İl Bazlı Satış Raporlama
Marka Bazlı Satış Raporlama
Ödeme Bazlı Satış Raporlama
Ürün Stok Raporu
Kar & Zarar Raporu
Premium Özellikler
Tek Tuşla SEO Eklentisi
Ürün açıklamaları, URL yapıları, kategori, isim, resim alt yazılarına kadar eşssiz bir SEO deneyimi yaşatır. Arama motorlarında kolaylıkla üst sıralara çıkabilirsiniz!
Fiyat Düşünce Haber Ver Eklentisi
Müşterileriniz ürünün fiyatı düşünce haber ver butonuna basarak istediği ürünleri takibe alabilir.
Puan Sistemi Eklentisi
İstediğiniz ürüne istediğiniz kadar puan ekleyebilir, müşterilerinizin puan kullanarak alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
Sayfa Hızlandırma Eklentisi
Otomatik ve ya manuel olarak tüm cacheleri (çerezler) temizleyebilir, sayfaların milisaniye içerisinde açılmasını sağlayabilirsiniz.
Ürün İçi Whatsapp Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Whatsapp'tan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
Ürün İçi Telefonla Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Telefondan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
Hızlı Ürün Ekleme Eklentisi
Sayfayı yenilemeden dilediğiniz kadar ürün, kategori, resim ekleyebilir, yorucu süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Kargo / Fatura / İrsaliye Etiketi Bastırma Eklentisi
Sipariş detayları sayfasından dilediğiniz boyut ve türde etiket / çıktı bastırabilirsiniz
Tek Sayfa Ödeme Eklentisi
Müşterilerinize tek sayfa içerisinde ve ya 3 aşamalı alışveriş deneyimi sunabilir, müşteriyi kaçıran çok yönlü soruları kendinize göre özelleştirip almak istediğiniz bilgileri girebilirsiniz.
Sepet Hatırlatma Eklentisi
Müşterilerinizin sepetinde ki ürünleri anlık görebilir ve ya almadan çıktığı ürünleri mail ile hatırlatma yapabilirsiniz. Örnek Mail: Merhaba, ABC Giyim sitemizde sepetinizde 3 ürün var! Size özel indirim kuponu: abc20 Fırsatı Kaçırmayın!
Özel Mail Tasarımı Eklentisi
Maillerinizi kendinize göre özelleştirebilir, resim, link bilgi ve kuponlarınızı dilediğiniz müşterilerinize saniyeler içerisinde spame takılmadan iletebilirsiniz.
Sipariş Durumu Bildirme Eklentisi
Sipariş durumlarınızı hazırlanıyor, kargoya verildi, iptal, iade gibi durumlara göre değiştirebilir müşterilerinize tek tuşla mail iletebilirsiniz.
Premium Kampanya Eklentisi
Ürün, marka ve ya kategorilere göre X Al X Öde gibi kampanyalar oluşturabilir, müşterilerinizi alışverişe teşvik edebilirsiniz.
X ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
İstediğiniz tutarlar içerisinde ücretsiz kargo, sepette indirim gibi kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
Min. Max. Tutar ve Min. Alım Adeti belirleme
Ürünlerinize minimum alım adeti belirleyebilir, belirlediğiniz tutarlar dahilinde alışveriş yaptırabilir, minimum ve ya maksimum sepet limiti belirleyebilirsiniz.
Story & Hikaye Eklentisi
İnstagram, facebook gibi Story yapıları düzenleyebilir, E-Ticaret sitenize daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Süreli Popup Eklentisi
İp bazlı ve ya sürekli açılan bir popup ekleyebilirsiniz. ( site açılışında ve ya gezinirken ortaya gelen bir pencere )
Sitekurdu ❤ Google
Analytics Entegrasyonu
Sitenize Google Analytics kodunu ekleyebilir, ziyaretçi data ve sayacına erişim sağlayabilirsiniz.
Merchant Entegrasyonu
Sitenizi Google Merchant'a bağlayabilir, ürün verilerinizin hepsini Google Alışveriş sekmesinde sergileyebilirsiniz.
Sitemap Entegrasyonu
E-Ticaret sitenizin sayfalarının Google'da anlık yayınlanabilmesi için sitemap.xml dosyanızı oluşturabilir ve Google'ye gönderebilirsiniz.
Search Console Entegrasyonu
Sitenizin sayfalarını Google dizinine ekleyebilir, dizindeki durumunu kontrol edebilir, sınırsız optimize edebilirsiniz.
Kargo Entegrasyonu
Sürat Kargo
Aras Kargo
MNG Kargo
PTT Kargo
Yurtiçi Kargo
UPS Kargo
Sendeo Kargo
Geliver Kargo
Kolay Gelsin Kargo
Hepsi JET
Shipentegra
Ödeme & Sanal Pos Entegrasyonu
Havale İle Ödeme
Puan İle Ödeme
Kapıda Ödeme
Kapıda Nakit / Kartla Ödeme
PAYTR
İyzico
Payu
İpara
Param POS
Shopier
Paynet
Sipay
Esnekpos
Weepay
Elekse
Paymax
Paymes
Hepsipay
Alipay
Banka Sanal Pos Entegrasyonu
Akbank
Kuveyttürk
Garanti BBVA
İş Bankası
Ziraat Bankası
Yapıkredi
TEB
ING Bank
QNB Finansbank
Halkbank
Vakıfbank
Denizbank
Ön Muhasebe Entegrasyonu
Bizimhesap
Paraşüt
Bir Fatura
Yengeç
Shopside
E-Fatura Entegrasyonu
Bizimhesap
Paraşüt
Bir Fatura
Canlı Destek Entegrasyonu
Supsis
İnfoset
Ondestek
Smartsupp
Fırmaya Özel Buton
Tawk.to
Zopim
Zendesk
Jivochat
Desk360
ENTEGRASYONLAR
Pazaryeri Entegrasyonu
N11
Trendyol
Hepsiburada
Çiçeksepeti
PttAVM
XML Entegrasyonu
Cimri
Akakçe
Ticimax
İdeasoft
Softtr
T-Soft
ShopPHP
İkas
Faprika
Woocommerce
Opencart
+758 XML Entegrasyonu..
SMS Entegrasyonu
NetGSM
İleti Merkezi
VatanSMS
İnteraktif SMS
Eşsiz Bir Tasarımınız Olsun
Özel Tasarım Paketi
12.000 TL
Tek Seferlik Ödeme
SATIN AL
Başlıca Özellikler
Yıllık Yenileme Ücreti Yok!
Paketlerimizi sadece bir kez satın alırsınız. Satın aldığınız paket sizin olur. Dosyaları sakladığınız sürece yazılım kullanımınız kısıtlanmaz. Yazılım mevcutta ki domain adresinize lisanslanır ve sizlere öyle teslim edilir. İlk 1 yıl teknik destek ücretsizdir.

-

Akıllı Yönetim Paneli
Basit ve işlevsel yönetim paneli ile sitenizin tüm kontrolü sizde olsun
-
Sektöre Özel Temalar
Satış yaptığınız sektöre özel premium konsept tasarımları ile markanıza değer katın
-
Ücretsiz Domain
Markanız ait Alanadı'nızı seçerken ek ücret ödemezsiniz. Örnek: melekcanta.com , angelshop.com , isimsoyisim.com
-
Ücretsiz Hosting
Domaininizi bağlamak ve sitenizi yayına geçirmeniz için gerekli olan sunucuya bir ücret ödemezsiniz.
-
SSL Güvenlik Sertifikası
Güvenli Site anlamına gelen SSL sertifikası paketinizin içerisinde hazır gelir.
-
SEO Uyumlu Altyapı
E-Ticaret'te en önemli adım sitenin Google uyumlu olup olmamasıdır. Altyapımızı SEO'ya uygun olacak şekilde üst düzey inşa ettik. Sitenizin arama motorlarında ki artışı artık çok kolay olacak.
-
Site Trafiği
Sitenize saniyede binlerce insan girebilir ve alışveriş yapabilir. Milisaniye değerlerinde alışveriş deneyimi sağlıyoruz.
-
Kurumsal Mail
Site isminizin uzantısında kurumsal mailler açabilirsiniz. Örnek: mail@siteismi.com
-
Ücretsiz Yedekleme
Güvenli veri saklaması için elimizden geleni yapıyoruz. Herhangi bir negatif durumda günlük yedek sistemimiz sayesinde tüm verilerinizi anında tekrar yayına alabiliyoruz.
-
Kullanıcı Yetkilendirme
Panelinize yeni bir yönetici ve ya çalışan hesabı ataması yapabilirsiniz. Ve bu kullanıcıya istediğiniz şekilde kısıtlama verebilirsiniz. Dilediğiniz yerleri görebilir, değiştirebilir ve ya yönetebilir.
-
7/24 Ücretsiz Destek
Sitekurdu yazılım ekibi sizlere teknik destek paketiniz kapsamında 7 Gün 24 Saat kesintisiz destek vermektedir. Ticket ve Mail üzerinden bizlere yazabilir, hızlı çözümler alabilirsiniz.

-

Sonraki Yıllar Teknik Destek Ücreti
Sürdürülebilir hizmet verebilmek ve güncel yazılım desteği sunabilmemiz için ilk bir sonrasında yazılım desteği ücreti almaktayız. Mecburiyeti yoktur, tamamıyla sizin tercihinize bağlıdır. İlk yıl destek paketi ücreti alınmamaktadır.

-

Ürün Yönetimi
Varyant (Ek Seçenek)
Ürünlerinize beden, renk, ölçü gibi ek seçenekler ekleyebilirsiniz.
-
Varyantlara Farklı Fiyat
Dilediğiniz özellik grubunda ki bir değeri, ürününüze bağlı olarak artı, eksi ve yüzde üzerinden bir indirim / artış sağlayabilirsiniz.
-
Ürün Yakınlaştırma
Müşteriniz bir ürünü hızlı gör butonuyla ürün sayfasına gitmeden görebilir ve ya ürün içerisinde resmi istediği kadar zoom yaparak detaylı inceleyebilir.
-
Ürün Karşılaştırma
Müşteriniz sipariş vermekte kararsız kaldığı durumlarda istediği ürünleri karşılaştırma sayfasına ekleyebilir ve özellik / fiyat grubuna göre seçim yapmakta daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşar.
-
Ürün Favorileme
Müşterileriniz istedikleri ürünleri favori sayfasına ekleyebilir ve dilediği zaman girip o ürünleri tekrardan inceleyip siparişini geçebilir.
-
Toplu Ürün Güncelleme
Tek tuşla binlerce ürünü istediğiniz özelliklere göre güncelleyebilirsiniz.
-
Ürüne Özel Kampanya
Dilediğiniz ürünlere ve ya kategori, markaya göre özel kampanya kurguları oluşturabilirsiniz.
-
Vergi Sınıflandırma
Ürün grubunuzun emtiasına göre bir vergi sınıfı belirleyebilir, otomatik olarak tüm ürün gruplarınızın vergi yüzdesini değiştirebilirsiniz.
-
Stok Dışı Sipariş
Ürün stoğunuz bitse bile, ürün detayında stok dışı siparişi aktif etmeniz dahilinde belirlediğiniz ürün için sergileme yapabilir, ön sipariş ödemesi alabilirsiniz.
-
Detaylı Filtreleme
Müşteriniz bir ürün aramak istediğinde gelişmiş filtre özelliğimiz sayesinde istediği ürüne kolaylıkla ulaşabilir. Filtre özelliğini panelinizden istediğiniz kurguda yönetebilirsiniz.
-
Sınırsız Ürün Ekleme
İstediğiniz kadar ürün ekleyebilir, tüm ürünlerinizi detaylı ürün filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Sınırsız Kategori Ekleme
İstediğiniz kadar kategori ekleyebilir, tüm kategorilerinizi detaylı filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Dosya, Video Ekleme
Sınırsız hosting hizmeti verdiğimiz için dilediğiniz kadar Dosya, Video, Resim eklemesi yapabilir, dosyalarınızı arşivleyebilirsiniz.
-
Diğer Ürün Eklemeleri
İstediğiniz kadar özellik, seçenek, varyant, marka, fiyat türleri ekleyebilir, tüm eklemelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Tasarım Özellikleri
Ücretsiz Premium Tasarımlar
Sunduğumuz mobil ve seo uyumlu konsept tasarımlardan istediğinizi seçebilir, sitenizi kendi keyfinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tasarımları İncele

-
Sürükle Bırak Kolaylığı
Sitenizin görünen tüm yerinde ki yapıyı kendinize göre yönetebilirsiniz. Üstelik sürükle bırak mantığında kolay ve pratik!
-
Kayan Yazı Özelleştirme
İstediğiniz herhangi bir yerde kayan yazı yapabilir, kampanya, fırsat, stok alarmı gibi geniş bir kurgu sunabilirsiniz.
-
Ürün Listelemede 2. Resim
Panelinizden bir ürünün üzerine gelindiği zaman 2. resmi görüntületebilirsiniz.
-
Özelleştirilmiş Slider
Ana sayfanızda bulunan Slider'a kendinize göre video/resim bannerları ve ya gif ekleyebilir, boyutunu özelleştirebilirsiniz.
-
Javascript ve Css Erişimi
Sitenizin tüm kod yapısına erişim sağlayabilir, kod bilginiz dahilinde ek özelleştirmeler yapabilirsiniz.
-
Kolay Boyutlandırma
Yazıları, kutucukları, sitenizin görünen tüm yapısını kendinize göre boyutlandırabilir geniş font seçenekleriyle özelleştirebilirsiniz.
-
Renk Seçimi
10binlerce renkten istediğiniz renk kodunu sitenize uyarlayabilir, kendi markanıza ve ya logunuza göre özelleştirebilirsiniz.
-
Tasarım Yedekleme
Yaptığınız özelleştirmeleri yedekleyebilir, istediğiniz zaman bir önceki ve ya bir sonraki tasarım yapısına geçiş sağlayabilirsiniz.
-
Mobil / Masaüstü Ayırma
E-Ticaret sitenizi kendi zevklerinize göre Mobil ve ya Masaüstüne göre ayrı ayrı tasarımlarla özelleştirebilir, Mobil'de ki görünümüyle Masaüstü görünümünü farklı yapılarda sunabilirsiniz.
-
Detaylı Raporlama
Dönemsel Satış Raporlama
Günlük/Haftalık/Aylık istediğiniz ölçüde satış verilerinizi inceleyebilirsiniz.
-
Ürün ve Kategori Bazlı Satış Raporlama
-
İl Bazlı Satış Raporlama
-
Marka Bazlı Satış Raporlama
-
Ödeme Bazlı Satış Raporlama
-
Ürün Stok Raporu
-
Kar & Zarar Raporu
-
Premium Özellikler
Tek Tuşla SEO Eklentisi
Ürün açıklamaları, URL yapıları, kategori, isim, resim alt yazılarına kadar eşssiz bir SEO deneyimi yaşatır. Arama motorlarında kolaylıkla üst sıralara çıkabilirsiniz!
-
Fiyat Düşünce Haber Ver Eklentisi
Müşterileriniz ürünün fiyatı düşünce haber ver butonuna basarak istediği ürünleri takibe alabilir.
-
Puan Sistemi Eklentisi
İstediğiniz ürüne istediğiniz kadar puan ekleyebilir, müşterilerinizin puan kullanarak alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
-
Sayfa Hızlandırma Eklentisi
Otomatik ve ya manuel olarak tüm cacheleri (çerezler) temizleyebilir, sayfaların milisaniye içerisinde açılmasını sağlayabilirsiniz.
-
Ürün İçi Whatsapp Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Whatsapp'tan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
-
Ürün İçi Telefonla Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Telefondan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
-
Hızlı Ürün Ekleme Eklentisi
Sayfayı yenilemeden dilediğiniz kadar ürün, kategori, resim ekleyebilir, yorucu süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Kargo / Fatura / İrsaliye Etiketi Bastırma Eklentisi
Sipariş detayları sayfasından dilediğiniz boyut ve türde etiket / çıktı bastırabilirsiniz
-
Tek Sayfa Ödeme Eklentisi
Müşterilerinize tek sayfa içerisinde ve ya 3 aşamalı alışveriş deneyimi sunabilir, müşteriyi kaçıran çok yönlü soruları kendinize göre özelleştirip almak istediğiniz bilgileri girebilirsiniz.
-
Sepet Hatırlatma Eklentisi
Müşterilerinizin sepetinde ki ürünleri anlık görebilir ve ya almadan çıktığı ürünleri mail ile hatırlatma yapabilirsiniz. Örnek Mail: Merhaba, ABC Giyim sitemizde sepetinizde 3 ürün var! Size özel indirim kuponu: abc20 Fırsatı Kaçırmayın!
-
Özel Mail Tasarımı Eklentisi
Maillerinizi kendinize göre özelleştirebilir, resim, link bilgi ve kuponlarınızı dilediğiniz müşterilerinize saniyeler içerisinde spame takılmadan iletebilirsiniz.
-
Sipariş Durumu Bildirme Eklentisi
Sipariş durumlarınızı hazırlanıyor, kargoya verildi, iptal, iade gibi durumlara göre değiştirebilir müşterilerinize tek tuşla mail iletebilirsiniz.
-
Premium Kampanya Eklentisi
Ürün, marka ve ya kategorilere göre X Al X Öde gibi kampanyalar oluşturabilir, müşterilerinizi alışverişe teşvik edebilirsiniz.
-
X ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
İstediğiniz tutarlar içerisinde ücretsiz kargo, sepette indirim gibi kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
-
Min. Max. Tutar ve Min. Alım Adeti belirleme
Ürünlerinize minimum alım adeti belirleyebilir, belirlediğiniz tutarlar dahilinde alışveriş yaptırabilir, minimum ve ya maksimum sepet limiti belirleyebilirsiniz.
-
Story & Hikaye Eklentisi
İnstagram, facebook gibi Story yapıları düzenleyebilir, E-Ticaret sitenize daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.
-
Süreli Popup Eklentisi
İp bazlı ve ya sürekli açılan bir popup ekleyebilirsiniz. ( site açılışında ve ya gezinirken ortaya gelen bir pencere )
-
Sitekurdu ❤ Google
Analytics Entegrasyonu
Sitenize Google Analytics kodunu ekleyebilir, ziyaretçi data ve sayacına erişim sağlayabilirsiniz.
-
Merchant Entegrasyonu
Sitenizi Google Merchant'a bağlayabilir, ürün verilerinizin hepsini Google Alışveriş sekmesinde sergileyebilirsiniz.
-
Sitemap Entegrasyonu
E-Ticaret sitenizin sayfalarının Google'da anlık yayınlanabilmesi için sitemap.xml dosyanızı oluşturabilir ve Google'ye gönderebilirsiniz.
-
Search Console Entegrasyonu
Sitenizin sayfalarını Google dizinine ekleyebilir, dizindeki durumunu kontrol edebilir, sınırsız optimize edebilirsiniz.
-
Kargo Entegrasyonu
Sürat Kargo
-
Aras Kargo
-
MNG Kargo
-
PTT Kargo
-
Yurtiçi Kargo
-
UPS Kargo
-
Sendeo Kargo
-
Geliver Kargo
-
Kolay Gelsin Kargo
-
Hepsi JET
-
Shipentegra
-
Ödeme & Sanal Pos Entegrasyonu
Havale İle Ödeme
-
Puan İle Ödeme
-
Kapıda Ödeme
-
Kapıda Nakit / Kartla Ödeme
-
PAYTR
-
İyzico
-
Payu
-
İpara
-
Param POS
-
Shopier
-
Paynet
-
Sipay
-
Esnekpos
-
Weepay
-
Elekse
-
Paymax
-
Paymes
-
Hepsipay
-
Alipay
-
Banka Sanal Pos Entegrasyonu
Akbank
-
Kuveyttürk
-
Garanti BBVA
-
İş Bankası
-
Ziraat Bankası
-
Yapıkredi
-
TEB
-
ING Bank
-
QNB Finansbank
-
Halkbank
-
Vakıfbank
-
Denizbank
-
Ön Muhasebe Entegrasyonu
Bizimhesap
-
Paraşüt
-
Bir Fatura
-
Yengeç
-
Shopside
-
E-Fatura Entegrasyonu
Bizimhesap
-
Paraşüt
-
Bir Fatura
-
Canlı Destek Entegrasyonu
Supsis
-
İnfoset
-
Ondestek
-
Smartsupp
-
Fırmaya Özel Buton
-
Tawk.to
-
Zopim
-
Zendesk
-
Jivochat
-
Desk360
-
ENTEGRASYONLAR
Pazaryeri Entegrasyonu
N11
-
Trendyol
-
Hepsiburada
-
Çiçeksepeti
-
PttAVM
-
XML Entegrasyonu
Cimri
-
Akakçe
-
Ticimax
-
İdeasoft
-
Softtr
-
T-Soft
-
ShopPHP
-
İkas
-
Faprika
-
Woocommerce
-
Opencart
-
+758 XML Entegrasyonu..
-
SMS Entegrasyonu
NetGSM
-
İleti Merkezi
-
VatanSMS
-
İnteraktif SMS
-

Paketleri Karşılaştırın

Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun karşılaştırmalar yapın, doğru paketi seçerek e-ticarete başlayın!

Güçlü Başlamak İsteyenlere Özel
Kobi E-Ticaret
15.000 TL
1.250TL x 12 Taksit
SATIN AL
5'li Pazaryeri + XML + SMS Paketi
Full Entegreli
24.000 TL
2.000TL x 12 Taksit
SATIN AL
Eşsiz Bir Tasarımınız Olsun
Özel Tasarım Paketi
12.000 TL
Tek Seferlik Ödeme
SATIN AL
Başlıca Özellikler
Yıllık Yenileme Ücreti Yok!
Paketlerimizi sadece bir kez satın alırsınız. Satın aldığınız paket sizin olur. Dosyaları sakladığınız sürece yazılım kullanımınız kısıtlanmaz. Yazılım mevcutta ki domain adresinize lisanslanır ve sizlere öyle teslim edilir. İlk 1 yıl teknik destek ücretsizdir.

-

Akıllı Yönetim Paneli
Basit ve işlevsel yönetim paneli ile sitenizin tüm kontrolü sizde olsun
-
Sektöre Özel Temalar
Satış yaptığınız sektöre özel premium konsept tasarımları ile markanıza değer katın
-
Ücretsiz Domain
Markanız ait Alanadı'nızı seçerken ek ücret ödemezsiniz. Örnek: melekcanta.com , angelshop.com , isimsoyisim.com
-
Ücretsiz Hosting
Domaininizi bağlamak ve sitenizi yayına geçirmeniz için gerekli olan sunucuya bir ücret ödemezsiniz.
-
SSL Güvenlik Sertifikası
Güvenli Site anlamına gelen SSL sertifikası paketinizin içerisinde hazır gelir.
-
SEO Uyumlu Altyapı
E-Ticaret'te en önemli adım sitenin Google uyumlu olup olmamasıdır. Altyapımızı SEO'ya uygun olacak şekilde üst düzey inşa ettik. Sitenizin arama motorlarında ki artışı artık çok kolay olacak.
-
Site Trafiği
Sitenize saniyede binlerce insan girebilir ve alışveriş yapabilir. Milisaniye değerlerinde alışveriş deneyimi sağlıyoruz.

Sınırsız

Sınırsız

-
Kurumsal Mail
Site isminizin uzantısında kurumsal mailler açabilirsiniz. Örnek: mail@siteismi.com

Sınırsız

Sınırsız

-
Ücretsiz Yedekleme
Güvenli veri saklaması için elimizden geleni yapıyoruz. Herhangi bir negatif durumda günlük yedek sistemimiz sayesinde tüm verilerinizi anında tekrar yayına alabiliyoruz.

Günlük

Günlük

-
Kullanıcı Yetkilendirme
Panelinize yeni bir yönetici ve ya çalışan hesabı ataması yapabilirsiniz. Ve bu kullanıcıya istediğiniz şekilde kısıtlama verebilirsiniz. Dilediğiniz yerleri görebilir, değiştirebilir ve ya yönetebilir.

Sınırsız

Sınırsız

-
7/24 Ücretsiz Destek
Sitekurdu yazılım ekibi sizlere teknik destek paketiniz kapsamında 7 Gün 24 Saat kesintisiz destek vermektedir. Ticket ve Mail üzerinden bizlere yazabilir, hızlı çözümler alabilirsiniz.

-

Sonraki Yıllar Teknik Destek Ücreti
Sürdürülebilir hizmet verebilmek ve güncel yazılım desteği sunabilmemiz için ilk bir sonrasında yazılım desteği ücreti almaktayız. Mecburiyeti yoktur, tamamıyla sizin tercihinize bağlıdır. İlk yıl destek paketi ücreti alınmamaktadır.

Yıllık 7.500₺

Yıllık 15.000₺

-

Ürün Yönetimi
Varyant (Ek Seçenek)
Ürünlerinize beden, renk, ölçü gibi ek seçenekler ekleyebilirsiniz.
-
Varyantlara Farklı Fiyat
Dilediğiniz özellik grubunda ki bir değeri, ürününüze bağlı olarak artı, eksi ve yüzde üzerinden bir indirim / artış sağlayabilirsiniz.
-
Ürün Yakınlaştırma
Müşteriniz bir ürünü hızlı gör butonuyla ürün sayfasına gitmeden görebilir ve ya ürün içerisinde resmi istediği kadar zoom yaparak detaylı inceleyebilir.
-
Ürün Karşılaştırma
Müşteriniz sipariş vermekte kararsız kaldığı durumlarda istediği ürünleri karşılaştırma sayfasına ekleyebilir ve özellik / fiyat grubuna göre seçim yapmakta daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşar.
-
Ürün Favorileme
Müşterileriniz istedikleri ürünleri favori sayfasına ekleyebilir ve dilediği zaman girip o ürünleri tekrardan inceleyip siparişini geçebilir.
-
Toplu Ürün Güncelleme
Tek tuşla binlerce ürünü istediğiniz özelliklere göre güncelleyebilirsiniz.
-
Ürüne Özel Kampanya
Dilediğiniz ürünlere ve ya kategori, markaya göre özel kampanya kurguları oluşturabilirsiniz.
-
Vergi Sınıflandırma
Ürün grubunuzun emtiasına göre bir vergi sınıfı belirleyebilir, otomatik olarak tüm ürün gruplarınızın vergi yüzdesini değiştirebilirsiniz.
-
Stok Dışı Sipariş
Ürün stoğunuz bitse bile, ürün detayında stok dışı siparişi aktif etmeniz dahilinde belirlediğiniz ürün için sergileme yapabilir, ön sipariş ödemesi alabilirsiniz.
-
Detaylı Filtreleme
Müşteriniz bir ürün aramak istediğinde gelişmiş filtre özelliğimiz sayesinde istediği ürüne kolaylıkla ulaşabilir. Filtre özelliğini panelinizden istediğiniz kurguda yönetebilirsiniz.
-
Sınırsız Ürün Ekleme
İstediğiniz kadar ürün ekleyebilir, tüm ürünlerinizi detaylı ürün filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Sınırsız Kategori Ekleme
İstediğiniz kadar kategori ekleyebilir, tüm kategorilerinizi detaylı filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Dosya, Video Ekleme
Sınırsız hosting hizmeti verdiğimiz için dilediğiniz kadar Dosya, Video, Resim eklemesi yapabilir, dosyalarınızı arşivleyebilirsiniz.
-
Diğer Ürün Eklemeleri
İstediğiniz kadar özellik, seçenek, varyant, marka, fiyat türleri ekleyebilir, tüm eklemelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Tasarım Özellikleri
Ücretsiz Premium Tasarımlar
Sunduğumuz mobil ve seo uyumlu konsept tasarımlardan istediğinizi seçebilir, sitenizi kendi keyfinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tasarımları İncele

-
Sürükle Bırak Kolaylığı
Sitenizin görünen tüm yerinde ki yapıyı kendinize göre yönetebilirsiniz. Üstelik sürükle bırak mantığında kolay ve pratik!
-
Kayan Yazı Özelleştirme
İstediğiniz herhangi bir yerde kayan yazı yapabilir, kampanya, fırsat, stok alarmı gibi geniş bir kurgu sunabilirsiniz.
-
Ürün Listelemede 2. Resim
Panelinizden bir ürünün üzerine gelindiği zaman 2. resmi görüntületebilirsiniz.
-
Özelleştirilmiş Slider
Ana sayfanızda bulunan Slider'a kendinize göre video/resim bannerları ve ya gif ekleyebilir, boyutunu özelleştirebilirsiniz.
-
Javascript ve Css Erişimi
Sitenizin tüm kod yapısına erişim sağlayabilir, kod bilginiz dahilinde ek özelleştirmeler yapabilirsiniz.
-
Kolay Boyutlandırma
Yazıları, kutucukları, sitenizin görünen tüm yapısını kendinize göre boyutlandırabilir geniş font seçenekleriyle özelleştirebilirsiniz.
-
Renk Seçimi
10binlerce renkten istediğiniz renk kodunu sitenize uyarlayabilir, kendi markanıza ve ya logunuza göre özelleştirebilirsiniz.
-
Tasarım Yedekleme
Yaptığınız özelleştirmeleri yedekleyebilir, istediğiniz zaman bir önceki ve ya bir sonraki tasarım yapısına geçiş sağlayabilirsiniz.
-
Mobil / Masaüstü Ayırma
E-Ticaret sitenizi kendi zevklerinize göre Mobil ve ya Masaüstüne göre ayrı ayrı tasarımlarla özelleştirebilir, Mobil'de ki görünümüyle Masaüstü görünümünü farklı yapılarda sunabilirsiniz.
-
Detaylı Raporlama
Dönemsel Satış Raporlama
Günlük/Haftalık/Aylık istediğiniz ölçüde satış verilerinizi inceleyebilirsiniz.
-
Ürün ve Kategori Bazlı Satış Raporlama
-
İl Bazlı Satış Raporlama
-
Marka Bazlı Satış Raporlama
-
Ödeme Bazlı Satış Raporlama
-
Ürün Stok Raporu
-
Kar & Zarar Raporu
-
Premium Özellikler
Tek Tuşla SEO Eklentisi
Ürün açıklamaları, URL yapıları, kategori, isim, resim alt yazılarına kadar eşssiz bir SEO deneyimi yaşatır. Arama motorlarında kolaylıkla üst sıralara çıkabilirsiniz!
-
Fiyat Düşünce Haber Ver Eklentisi
Müşterileriniz ürünün fiyatı düşünce haber ver butonuna basarak istediği ürünleri takibe alabilir.
-
Puan Sistemi Eklentisi
İstediğiniz ürüne istediğiniz kadar puan ekleyebilir, müşterilerinizin puan kullanarak alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
-
Sayfa Hızlandırma Eklentisi
Otomatik ve ya manuel olarak tüm cacheleri (çerezler) temizleyebilir, sayfaların milisaniye içerisinde açılmasını sağlayabilirsiniz.
-
Ürün İçi Whatsapp Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Whatsapp'tan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
-
Ürün İçi Telefonla Sipariş Eklentisi
Ürün sayfanıza Telefondan sipariş ver butonu ekleyebilirsiniz.
-
Hızlı Ürün Ekleme Eklentisi
Sayfayı yenilemeden dilediğiniz kadar ürün, kategori, resim ekleyebilir, yorucu süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz.
-
Kargo / Fatura / İrsaliye Etiketi Bastırma Eklentisi
Sipariş detayları sayfasından dilediğiniz boyut ve türde etiket / çıktı bastırabilirsiniz
-
Tek Sayfa Ödeme Eklentisi
Müşterilerinize tek sayfa içerisinde ve ya 3 aşamalı alışveriş deneyimi sunabilir, müşteriyi kaçıran çok yönlü soruları kendinize göre özelleştirip almak istediğiniz bilgileri girebilirsiniz.
-
Sepet Hatırlatma Eklentisi
Müşterilerinizin sepetinde ki ürünleri anlık görebilir ve ya almadan çıktığı ürünleri mail ile hatırlatma yapabilirsiniz. Örnek Mail: Merhaba, ABC Giyim sitemizde sepetinizde 3 ürün var! Size özel indirim kuponu: abc20 Fırsatı Kaçırmayın!
-
Özel Mail Tasarımı Eklentisi
Maillerinizi kendinize göre özelleştirebilir, resim, link bilgi ve kuponlarınızı dilediğiniz müşterilerinize saniyeler içerisinde spame takılmadan iletebilirsiniz.
-
Sipariş Durumu Bildirme Eklentisi
Sipariş durumlarınızı hazırlanıyor, kargoya verildi, iptal, iade gibi durumlara göre değiştirebilir müşterilerinize tek tuşla mail iletebilirsiniz.
-
Premium Kampanya Eklentisi
Ürün, marka ve ya kategorilere göre X Al X Öde gibi kampanyalar oluşturabilir, müşterilerinizi alışverişe teşvik edebilirsiniz.
-
X ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
İstediğiniz tutarlar içerisinde ücretsiz kargo, sepette indirim gibi kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
-
Min. Max. Tutar ve Min. Alım Adeti belirleme
Ürünlerinize minimum alım adeti belirleyebilir, belirlediğiniz tutarlar dahilinde alışveriş yaptırabilir, minimum ve ya maksimum sepet limiti belirleyebilirsiniz.
-
Story & Hikaye Eklentisi
İnstagram, facebook gibi Story yapıları düzenleyebilir, E-Ticaret sitenize daha estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.
-
Süreli Popup Eklentisi
İp bazlı ve ya sürekli açılan bir popup ekleyebilirsiniz. ( site açılışında ve ya gezinirken ortaya gelen bir pencere )
-
Sitekurdu ❤ Google
Analytics Entegrasyonu
Sitenize Google Analytics kodunu ekleyebilir, ziyaretçi data ve sayacına erişim sağlayabilirsiniz.
-
Merchant Entegrasyonu
Sitenizi Google Merchant'a bağlayabilir, ürün verilerinizin hepsini Google Alışveriş sekmesinde sergileyebilirsiniz.
-
Sitemap Entegrasyonu
E-Ticaret sitenizin sayfalarının Google'da anlık yayınlanabilmesi için sitemap.xml dosyanızı oluşturabilir ve Google'ye gönderebilirsiniz.
-
Search Console Entegrasyonu
Sitenizin sayfalarını Google dizinine ekleyebilir, dizindeki durumunu kontrol edebilir, sınırsız optimize edebilirsiniz.
-
Kargo Entegrasyonu
Sürat Kargo
-
Aras Kargo
-
MNG Kargo
-
PTT Kargo
-
Yurtiçi Kargo
-
UPS Kargo
-
Sendeo Kargo
-
Geliver Kargo
-
Kolay Gelsin Kargo
-
Hepsi JET
-
Shipentegra
-
Ödeme & Sanal Pos Entegrasyonu
Havale İle Ödeme
-
Puan İle Ödeme
-
Kapıda Ödeme
-
Kapıda Nakit / Kartla Ödeme
-
PAYTR
-
İyzico
-
Payu
-
İpara
-
Param POS
-
Shopier
-
Paynet
-
Sipay
-
Esnekpos
-
Weepay
-
Elekse
-
Paymax
-
Paymes
-
Hepsipay
-
Alipay
-
Banka Sanal Pos Entegrasyonu
Akbank
-
Kuveyttürk
-
Garanti BBVA
-
İş Bankası
-
Ziraat Bankası
-
Yapıkredi
-
TEB
-
ING Bank
-
QNB Finansbank
-
Halkbank
-
Vakıfbank
-
Denizbank
-
Ön Muhasebe Entegrasyonu
Bizimhesap
-
Paraşüt
-
Bir Fatura
-
Yengeç
-
Shopside
-
E-Fatura Entegrasyonu
Bizimhesap
-
Paraşüt
-
Bir Fatura
-
Canlı Destek Entegrasyonu
Supsis
-
İnfoset
-
Ondestek
-
Smartsupp
-
Fırmaya Özel Buton
-
Tawk.to
-
Zopim
-
Zendesk
-
Jivochat
-
Desk360
-
ENTEGRASYONLAR
Pazaryeri Entegrasyonu
N11

Opsiyonel İnceleyin

-
Trendyol

Opsiyonel İnceleyin

-
Hepsiburada

Opsiyonel İnceleyin

-
Çiçeksepeti

Opsiyonel İnceleyin

-
PttAVM

Opsiyonel İnceleyin

-
XML Entegrasyonu
Cimri

Opsiyonel İnceleyin

-
Akakçe

Opsiyonel İnceleyin

-
Ticimax

Opsiyonel İnceleyin

-
İdeasoft

Opsiyonel İnceleyin

-
Softtr

Opsiyonel İnceleyin

-
T-Soft

Opsiyonel İnceleyin

-
ShopPHP

Opsiyonel İnceleyin

-
İkas

Opsiyonel İnceleyin

-
Faprika

Opsiyonel İnceleyin

-
Woocommerce

Opsiyonel İnceleyin

-
Opencart

Opsiyonel İnceleyin

-
+758 XML Entegrasyonu..

Opsiyonel İnceleyin

-
SMS Entegrasyonu
NetGSM
OPSİYONEL
-
İleti Merkezi
OPSİYONEL
-
VatanSMS
OPSİYONEL
-
İnteraktif SMS
OPSİYONEL
-
Sık Sorulan Sorular
Sizler için en çok sorulan soruları derledik

Paketlerimizi sadece bir kez satın alırsınız. Satın aldığınız paket sizin olur. Dosyaları sakladığınız sürece yazılım kullanımınız kısıtlanmaz.

Evet, kendiniz özellikle farklı bir hosting firması kullanmayı tercih etmezseniz hosting için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmez.

Evet. Paketi satın aldığınız tarihten itibaren 365 gün boyunca teknik destek hizmetimizden ücretsiz faydalanırsınız.

Evet, Sitekurdu Tasarım Ekibi konseptinize uygun tasarımlar yaparak satışlarınıza maksimum katkı sağlar. Dilerseniz mevcut tasarımınızı sisteme giydirebilir, tasarımlarımızı konseptinize göre özelleştirme yaptırabilirsiniz. Özel tasarım hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilir, özel fiyat alabilirsiniz.

Evet. Sitekurdu yazılımları bir çok dilde çalışmaktadır. Dilediğiniz dilde yayın yapmak için teknik destek personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, kendiniz özellikle farklı bir hosting firması kullanmayı tercih etmezseniz SSL güvenlik sertifikası için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmez.

Evet mümkün. Sitenizden vereceğiniz XML kaynağı sayesinde tüm ürün ve kategorileriniz herşeyiyle Sitekurdu'na taşınacaktır.

Sitekurdu web site paketlerimiz Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.