Müşterilerimizin Görüşleri
Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin görüşlerini inceleyin
Cemil Aydoğdu ( Wondi.com.tr - Petshoptoptan.com)
Cemil Aydoğdu ( Wondi.com.tr - Petshoptoptan.com)

Sitekurdu firmasında, kendim bünyemize ait olan 2 adet websitesi var. Hem perakende sektöründe ki hemde toptan sektöründe ki 2 e-ticaret sitemizi de rahatlıkla yönetebiliyoruz. Başka bir firma üzerinden Aralık ayında geçiş yaptık, sorunsuz bir taşıma yapıldı ve siparişlerimiz ciddi oranda artış gösterdi. Hediyelik Eşya üzerine olan bir websitemizi daha Sitekurdu Altyapısına geçireceğim, Herşey için teşekkür ederim, iyi ki varsınız! Emre Bey'e ve diğer çalışma arkadaşlarına sevgiler.

Wondi Store Evcil Hayvan Ürünleri

Berfin Çiftçi ( Belfived.com )
Berfin Çiftçi ( Belfived.com )

Takı & Aksesuar üzerine bir dükkan açtım. Akabinde işlerimi daha daha büyütebilmek adına bir e-ticaret sitesi açma planım vardı. İlk İnstagram üzerinden başladım ama ödemeyi kart ile alamadığım için pek istediğim sonuçları elde edemedim. Sitekurdu firmasını referans üzerine duydum, iletişime geçtim ve firmama özel bir tasarım yaparak sitemi teslim ettiler. Ücretsiz sanal pos ve pazaryeri entegrasyonlarını tamamladılar, müşterilerime daha profesyonel bir hizmet vermeye başladım. İlgi ve alakaları için ve esnaf dostu yaklaşımları için çoook teşekkürler.

Belfived Jewelry

Aykut Dura ( Petsevdi.com , Petobur.com )
Aykut Dura ( Petsevdi.com , Petobur.com )

Aktif kullandığım yazılım firmasında çok problem yaşıyordum, ciddi bir bütçe harcadım ama istediğim hıza ve dönüşümlere kavuşamıyordum. Sitekurdu firmasıyla, fiziki mağazamda firma sahibinin kendi evcil hayvanı için mama alışveriş yapmaya geldiğinde tanıştım. İş disiplinleri, kaliteli tasarım yapıları ve 7/24 ulaşabilme rahatlığı beni çok mutlu etti. Yarı fiyatına bir hizmet aldım ve akabinde bir site için daha altyapı desteği aldım. Şuan oda tamamlanıyor, başarılarınızın devamını dilerim.

Durapet Evcil Hayvan Ürünleri

Sitekurdu - Dijital İş Ortağınız

Aklınıza takılan her konuda yanınızdayız. Takıldığınız yerleri 7/24 uzman ekibimize sorabilirsiniz.