Tüm Entegrasyonlar E-Fatura Pazaryeri Sanal Pos Kargo SMS
Yurtiçi Kargo Entegrasyonu
Kargo

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu ile kargo bilgilerini otomatik olarak kargo şirketine aktarabilir, Kargo işleme alındığında müşteriye Sipariş kargoya verildi bildirimi gönderebilirsiniz.

En İyiler Sitekurdu’nu Tercih Ediyor
Birbirinden değerli bir çok firmanın tercihi
paars
Tüm Pazaryerleri Tek Ekranda
Entegrasyon ile varyantlı, varyantsız tüm ürünlerinizi, tek tıkla pazar yerlerine gönderebilir, güncelleyebilir, stok takibi yapabilir, siparişlerinizi ve ürün sorularınızı tek panelden yönetebilirsiniz.

Kargo Entegrasyonu İle Neler Yapabilirsiniz?

Kargo takip kodunun alınması, kargo hareketleri, kargo teslim bilgisi, süreç içindeki durum değişlikleri ve gönderilen mesajlar otomatik olarak yönetilir. Her gün yüzlerce kargonun durumu takip etmeniz gerekmez. Siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.

Ücretsiz Sanal Pos Hizmeti!

Ödeme bir satın alma sürecinin en kritik noktasıdır. Burası eksik olan bir satın alma, hiçbir şeyi satamama ile sonuçlanmaktadır. Sitekurdu E-ticaret Yazılımı, alternatif ödeme sistemlerinin sanal pos, ve 3d sanal pos alt yapıları ile entegre olmuş, binlerce Sitekurdu eticaret yazılımı müşterisi bu entegrasyon alt yapısı ile tahsilatları yapmaktadırlar.

Müşterilerinizi Bilgilendirin!
Müşterilerinizi SMS ile siparişleri hakkında bilgilendirin. Yeni siparişlerden anında haberdar olun!
  • Avantajlı kampanyalarınızı, daha önce sitenize üye olan bütün müşterilerinize toplu sms olarak ulaştırabilirsiniz, üstelik internet sitenizin adıyla.
sms
E-Faturalarınızı Tek Ekrandan Yönetin
Entegrasyonunu yaptığınız tüm mağazalarınızdan gelen siparişlerinizi tek bir panelden yönetin.
  • Maliye’nin sunucuları üzerinden alıcı ve satıcıya iletilen e-fatura hizmeti sayesinde, faturalama giderlerinizi azaltabilir, müşterilerinize daha hızlı fatura gönderebilirsiniz.
  • Kargo fişlerinizi hazırlayabilir ve süreçlerinin yönetimini yapabilirsiniz.
  • Sadece tek tıkla onlarca siparişinizin faturalandırmasını yapabilirsiniz.
fatura